אוהבים מרחצאות ציבוריות? הגעתם ליעד הנכון: וינה!

עיר הספא באדן, מרחק קצר מוינה

אוסטריה מכונה בפי האוסטרים 'ארץ אגמי המים', לא בכדי. באמת מדובר על ארץ שהיא כמו פיסת גן עדן. מלאה באינספור אגמים, מפלים, מעיינות חמים ומה לא? תרבות הספא של אוסטריה היא עולם שלם, מה שיש לו מקורות היסטוריים שמגיעים עד לימים של אימפריה הרומית. אבל מכיוון שלא הגענו לכאן כדי לדון בהיסטוריה של העת העתיקה, נספר בקצרה וניתן כמה טיפים עבור מי שרוצים לנצל את הביקור בוינה כדי ללכת לספא.

באדן, עיר הספא ליד וינה

באדן שוכנת מדרום לוינה במקום המכונה, מבחינה גיאוגאפית: 'יערות וינה'. באדן הפכה לעיר הספא בזכות שלושה עשר מעיינות חמים הנובעים בשטחה של העיר, כך שהיה אך טבעי להפוך את העיר לזו המוקדשת לספא.
אם אתם מגיעים לטיול בבאדן, יש לכם למעשה כמה אפשרויות. אתם יכולים להזמין חדר במלון ללילה אחד או שניים וליהנות מההזדמנות ליהנות מהעיר במלואה לאורך יומיים או שלושה. אתם יכולים לבחור לנסוע מוינה, מרחק הדומה למרחק בין תל אביב לנתניה וליהנות מביקור באחד מהמרחצאות של העיר ולהירגע לאורך כמה שעות טובות של טבילה במים חמים המשולבת עם שורה של טיפולים מרגיעים.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Robbie Williams (@robstar73)

הספא הרומאי בוינה

מדובר על בית מרחץ בעל היסטוריה ומורשת שמתפרס על פני 3500 מטרים רבועים, בעברית, שלושה וחצי דונם. במקום יש ברכות מינרלים, טיפולים בהזמנה אישית וחדר כושר עבור מי שלא יכולים רק לנוח ולהירגע בלי לעשות שום דבר. מדובר על חוויה שאתם לא רוצים לפספס.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by ЕВРОПА✈️SINGLE SLOW TRAVEL😍 (@europa_solo)

פארק הספא בוינה

אחרי שביליתם במרחצאות החמים של העיר, אתם יכולים ללכת לטיול מרגיע בפארק הספא, פארק עצום, המשתרע על חמש מאות דונמים, מלא במרבדי פרחים מטופחים וכזה שיגדיל את תחושת השקט והשלווה שאפשר לספוג במקום. אחרי שטבלתם, רחצתם, עברתם את שורת הטיפולים בהם הייתם מעוניינים, מדובר על מקום שיעמיק את תחושת השקט כך שתתקשו לעזוב.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Baden bei Wien, Zeit zu leben! (@baden.info)

ספא בוינה זו חוויה שאסור לוותר עליה

ביקור בספא בוינה הוא מה שלא כדאי לוותר עליו. ראשית, משום שזו עוד דרך לבחון את התרבות המקומית, אבל חשוב מכך, עד שאתם יוצאים לטיול, עד שאתם מוצאים את הזמן להירגע מהמתח הישראלי, לא כדאי לפספס את ההזדמנות לנשום עמוק וליהנות מהשקט.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Hotel Sans Souci Wien (@sanssouciwien)

אהבתם? הנה כל המידע על הספא שאי אפשר לפספס כשמגיעים לוינה

הפארקים שאסור לפספס בוינה!

וכל המידע על כריסמס בוינה

יאללה שתפו! אל תהיו בונקרים😎