השכונות והרובעים הכי יפים והמעניינים בוינה!

השכונות והרובעים המגניבים של וינה

הכיף הגדול של טיול בחוץ לארץ היא ההזדמנות לשוטט ולראות דברים חדשים בלי הרבה מאמץ. הרבה פעמים הטיול האמיתי מתרחש דווקא במעברים בין נקודה לנקודה, דווקא כשמסתכלים על הרחוב סביב, על המולת העוברים ושבים, דווקא כשלא שמים לב, אז קורים הדברים שעבורם אנחנו נמצאים כאן באמת. וינה היא עיר מאוד יפה ומסודרת והיא כוללת כמה שכונות מקסימות שהתענוג האמיתי הוא פשוט לבקר בהן בלי לחשוב. אם אתם רוצים לשמוע על השכונות המגניבות של וינה, במקומות בהם אתם יכולים ליהנות מעצם השהיה בהם, אנחנו כאן עם הרשימה שלנו לאתרים הללו.

השכונות והרובעים המגניבים של וינה – 'משולש ברמודה', Schwedenplatz

מדובר על נקודה בעיר בה אתם עתידים לבקר גם אם לא תעשו את זה באופן מכוון. שם פשוט נמצאים בתי קפה פופולאריים, מועדונים וחיי לילה, השכונה של הרובע היהודי המתחדש, בה יש הרבה מסעדות כשרות, הנקודה סמוכה למפגש תעלות היוצאות מהדנובה ועל כן קיבל המקום את שמו. בקצה של המשולש נמצאת העיר העתיקה בה אפשר למצוא את אתרי התיירות הפופולאריים ביותר בבירה האוסטרית. משולש ברמודה הוא המקום בו ישראלים יכולים להתעדכן ולקבל הכוונה ממי שמדברים עברית, זה המקום בו אפשר לבלות ולמצוא לא מעט מועדונים, ברים וכל מה שהמטייל מחפש כשהוא יוצא לסיבוב קצר בערב.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Sophie (@sopherl_aus_wien)

השכונות והרובעים המגניבים של וינה – Leopoldstadt הרובע השני המתחדש

מהצד השני של התעלה, על גדות הדנובה, אפשר למצוא את הרובע שפעם היה הגטו היהודי והיום הוא מרכז שוקק השואב אליו אמנים, צעירים וכל מי שאוהב לבלות. השכונה כוללת את פארק פארטר הגדול והמרשים, את שוק הכרמליסיט בו אפשר למצוא חומרי גלם איכותיים, מסעדות טובות, מזכרות ומיני יצירות אמנות של אמנים מקומיים. עם הזמן הפך האזור מבוקש, כך שהצעירים של אוסטריה לא מתגוררים שם בהמוניהם, אבל אפשר בהחלט למצוא דירות להשכרה דרך האפליקציות השונות באינטרנט.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by No Sleep Till Siebenhirten (@wiener_graetzl_tour)

השכונות והרובעים המגניבים של וינה – Rudolfsheim-Fünfhaus רודולפסיים פונפהאוס, הרובע החמש עשרה

מהצד השני של העיר העתיקה, אחרי רובע המוזיאונים, תוכלו למצוא את הרובע החמש עשרה שהולך ומתפתח בשנים האחרונות. הסיבות לכך הן בעיקר מעבר של צעירים בעלי יכולת השתכרות נמוכה יחסית, סטודנטים וכיוצא באלו, שהגיעו לרובע החמש עשרה והפכו אותו לשכונה צעירה, נעימה ואנרגתית. מצד אחד אתם יכולים לראות צעירים מקומיים המתגוררים במקום והופכים את השכונה למוקד יזמות בדמות פופ אפים קטנים שצצים כל הזמן, מהצד השני, בגלל מחירי השכירות הנמוכים יחסית לרבעים המובססים של העיר, האזור הוא גם מקום משכנם של מהגרים שהגיעו לאוסטריה לאורך השנים. כך שאפשר למצוא ברובע אינספור מסעדות טורקיות נהדרות, מסעדות יווניות ועוד. אגב, מי שאוהבים להתגורר בדירות להשכרה ולהכיר באופן אותנטי את החיים של התושבים המקומיים, מדובר על הרובע בו אפשר למצוא לא פעם דירות נהדרות לשהייה קצרה בעיר, דרך האינטרנט. נגיד אפילו במאמר מוסגר כי לא פעם צעירים אוסטרים אוהבים לבצע החלפת דירות ביעדים אחרים בעולם, כך שאם יש לכם מה להציע, יכול להיות שמדובר על פתרון נהדר לחופשה מדהימה במחיר נמוך.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Alexander Rausch (@alexander.rausch_)

השכונות והרובעים המגניבים של וינה – Nouveau הרובע המתחדש של וינה, רובע 7

גם כאן אנחנו מדברים על אזור שעובר התחדשות בשנים האחרונות. הרובע הוא סמוך לנאשמרקט, לרובע שבע לקח הרבה זמן להתפתח ולהפוך מודרני, לכן אפשר לראות אינספור בניינים המעוצבים כמו וינה של המאה התשע עשרה והעשרים. הרובע הוא מקום בו אפשר למצוא בתי קפה מדהימים, רחוב הקניות מריה הילפר צמוד אליו והוא מקום בו כיף להסתובב ולראות את העיר החדשה צומחת מתוך העיר העתיקה

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Art Nouveau pictures @Tia (@tialartnouveau)

השכונות והרובעים המגניבים של וינה – הרובע השש עשרה, Ottakring

זה רובע שממוקם בחלק הצפוני של העיר ואפשר למצוא שם איזו קהילה רב תרבותית של אוסטרים ביחד עם מהגרים שהפכו את המקום לרב תרבותי ומיוחד מאוד. מי שאוהבים לשבת בברים זולים, לטעום במסעדות מהגרים ולראות את העיר מעבר למה שאנחנו רק חושבים שהיא, ימצא כאן עושר תרבותי וסיפורים שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by OTTAKRING – WIEN 16 (@wien_ottakring)

השכונות והרובעים המגניבים של וינה – וינה היא הרבה יותר מהעבר שלה בלבד

וינה היא עיר שאמנם יש לה עבר מפואר אבל ההווה שלה והעתיד מעניינים לא פחות. וינה היום היא במידה רבה תוצר של השינויים שעוברים על אירופה כולה. תהליכי ההגירה המשמעותיים מאסיה לאירופה, ההתרחקות ההולכת וגוברת של הצעירים ממרכזי הערים אל הפריפריה, כל אלו הופכים דווקא את המקומות המתוירים פחות של העיר לאלו שמספרים את הסיפורים הכי מעניינים. אנחנו תמיד ממליצים פשוט לוותר לכמה שעות על התכנית, להסתובב בעיר ולגלות את המקומות שמספרים את הסיפור של העיר אותו לא תוכלו לשמוע בשום מקום אחר .

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Vienna 🇦🇹 (@vienna_austria)

אהבתם? הנה כל המידע למשפחות בוינה

כל מועדני הלילה המומלצים של וינה

וכל הברים הכי טובים בוינה

יאללה שתפו! אל תהיו בונקרים😎