עזבו את בילבולי המוח! הנה כל מה שצריך לדעת לגבי הסים והטלפון שלכם בוינה

כרטיס סים וינה, כל מה שצריך לדעת על חבילות תקשורת בחו"ל

וינה היא יעד פופולארי על ישראלים רבים ממספר סיבות. השילוב בין עיר בירה אירופאית, הטיסה הקצרה, הפארקים היפים, האוכל הנהדר, כל אלו הופכים את וינה למקום בו כיף לבלות כמה ימים של טיול עירוני. אנחנו חיים בעידן בו אנחנו לא יכולים לוותר על הטלפון שלנו והאמת היא, כי הטלפון הסלולארי שלנו בהחלט יכול לסייע לא מעט עוד אנחנו מטיילים בעיר זרה. אם אתם מתלבטים באיזו חבילת תקשורת לבחור, יש לנו כמה רעיונות שיכולים לעזור לכם לבחור נכון את המסלול המתאים עבורכם.

למה בכלל עולה השאלה על רכישת סים בוינה

אנחנו משתמשים בטלפונים הסלולאריים שלנו בלי לחשוב, אבל האמת היא כי מדובר על פלא טכנולוגי, איך זה יכול להיות שאנחנו יכולים לדבר בקלות עם ישראלים אחרים, לשלוח הודעות ולקבל שיחות, בלי לשלם על כך בכל פעם ? הדבר מתאפשר משום שהחברות הישראליות הנותנות לנו את השירות, נעזרות באנטנות סלולאריות מקומיות השייכות להן. כשאנחנו נמצאים בחו"ל, הסיבה לכך שהשיחה הופכת יקרה הרבה יותר, נעוצה בכך שהחברה הישראלית, זו שהסים שלה נמצא אצלכם במכשיר, למעשה צריכה ליצור קשר עם המקבילה הוינאית שלה, במקרה הזה. מה שהופך את השימוש בטלפון הסלולארי יקר מאוד. בדיוק בגלל זה עולה הצורך להיעזר בסים מקומי, מה גם שבלעדיו אי אפשר להשתמש באינטרנט אלחוטי שלא נמצא בתוך החלל בו אנחנו שוהים.

מה האפשרויות שעומדות בפני מי שמעוניין לרכוש סים בוינה

האפשרות הראשונה לרכוש סים בוינה: אפשר לרכוש סים בוינה עם בואכם למדינה. מדובר על פרוצדורה שלוקחת כמה שעות לפעמים, אתם צריכים למצוא את המקום בו תוכלו לרכוש את הסים המקומי, מה שיכול להיות מאתגר שכן, יכול להיות שמצאתם חנות תקשורת שתאפשר לכם לרכוש את הסים המקומי, אבל המוכר שם לא מדבר אנגלית למשל. לאחר מכן, אתם צריכים להיות בטוחים שנותן השירות יודע איך לשים את הסים בתוך המכשיר, לפעמים, בייחוד בטלפונים החדשים, מדובר על פרוצדורה מורכבת שדורשת ידע מתקדם. לפעמים, חברות מסוימות באירופה דורשות שיחה עם נציג לאחר התקנת הסים המקומי. כך שמדובר על תהליך אפשרי אבל כזה שעלול להיות פחות משתלם לעיתים.
האפשרות השניה, לרכוש סים לגלישה בחו"ל מהארץ: היתרון במקרה הזה הוא שאת המשא ומתן אתם מקיימים בעברית, אתם יכולים לברר מה המחיר של חבילות התקשורת השונות ועוד. החיסרון הוא ברור, ישראל היא באמת מדינה יקרה יותר, בייחוד כאשר מדובר על שירותים מהסוג הזה. אם אתם מטיילים שצריכים לנהל את הטיול תחת תקציב מוגבל, יכול להיות שמדובר על פרוצדורה לא משתלמת עבורכם. לעומת זאת, מטיילים עם מסגרת תקציב קצת יותר רחבה בהחלט יכולים ליהנות מהאופציה הזו ולחסוך לא מעט זמן לאורך הטיול.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Gavin Verhey (@gavinverhey)

רכישת סים בוינה – בסוף הבחירה תלויה בכם, אתם תענו לשאלה: האם אתם צריכים סים בוינה

הבחירה נובעת משיקולים שונים. יש מי שמטיילים בעולם וצריכים להעלות תיעוד של הטיול לרשתות החברתיות, כי מדובר על תחביב או, עבור אחרים, זו יכולה להיות חלק מהעבודה שלהם. יש מי שצריכים להיעזר בטלפון בתכיפות בגלל שהם נוסעים לנסיעת עסקים או אם יש להם עסק בארץ נניח, שדורש מהם להיות זמינים כל העת.
לא רק זה, אלא שהרבה פעמים לאורך הטיול, בייחוד כשאנחנו מדברים על טיול במדינה דוברת גרמנית, הטלפון הסלולארי יכול להיות מכשיר נהדר שמסייע לנו להתנייד ממקום למקום, למצוא את המסעדות בהן אנחנו מעוניינים, לנווט ברחבי העיר ועוד.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Vienna 🇦🇹 (@vienna_austria)

ריכשת סים בוינה – בכל מקום יש רשת אלחוטית מקומית

היתרון של וינה הוא בכך שבכל מקום אליו תגיעו אתם תמצאו רשת מקומית שתסייע לכם להתנהל בלי בעיה. לא רק זה, אלא שהרבה פעמים אפשר להתחבר באמצעות 'נקודה חמה', במידה ואתם צריכים לעשות משהו נקודתי בטלפון, למשל להזמין מונית או למצוא את הדרך הנכונה לאתר. כך שגם אם אתם לא רוצים להוציא כסף על סים בוינה, אתם לא צריכים להיות מוטרדים מכך שלא תצליחו למצוא פיתרון נוח תוך טיול בעיר.
כל זה נכון לוינה, אבל, אם אתם רוצים לטייל מחוץ לעיר, יכול להיות שטיול ללא אינטרנט יהיה מאתגר יותר. זה לא שאי אפשר להסתדר בלי חבילת גלישה בחו"ל, אבל זה כן דורש היערכות יותר מורכבת לפני היציאה לדרך. קחו את כל אלו בחשבון והחליטו מה הדבר הנכון עבורכם.


תמיד אפשר לרכוש טלפון עם סים מקומי
אם אתם צריכים חבילת גלישה רק כדי להסתדר טוב יותר לאורך הטיול, זכרו כי טלפונים פשוטים לא עולים בדרך כלל הרבה כסף והם כן יכולים לתת מענה מסוים. יכול להיות שזה גם יכול להיות מענה נכון במקרה שלכם.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Nadja (@nadja_nomnom)

אהבתם? כאן אפשר למצוא את כל המידע על הטיסות בוינה

המסלולים שאי אפשר לפספס בוינה!

ואת כל המידע על החגים בוינה

יאללה שתפו! אל תהיו בונקרים😎
Open chat
רוצה להזמין סיור?
היי, כאן דנה! אשמח לעזור לכם להזמין את הסיורים שלנו, שלחו לי הודעה😇